Головне меню

ОБЛАСНА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«Освіта Полтавщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2016/2017 н.р. та основні завдання на 2017/2018 н.р.»
22 cерпня 2017 року в Шишацькій обласній гімназії-інтернаті для обдарованих дітей (Полтавська область, смт. Шишаки, вул. Павлика, 34) відбудеться обласна педагогічна конференція «Освіта Полтавщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2016/2017 н.р. та основні завдання на 2017/2018 н.р.» за участю:
- керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад;
- директорів професійно-технічних навчальних закладів;
- директорів інтернатних закладів;

- завідуючих районних (міських) методичних кабінетів (центрів);
- керівників обласних позашкільних установ;
- працівників Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського.
До уваги учасників конференції пропонується виступ директора Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Олени Вікторівни Харченко із відеопрезентацією щодо здобутків освітньої галузі у минулому навчальному році, а також окреслено основні завдання на 2017/18 н.р.
Обговоренню основного питання конференції будуть присвячені виступи представників освітньої галузі області: ректорів вищих навчальних закладів, керівників органів управління освітою, представників навчальних закладів, профспілок та координатора пілотного проекту експериментального впровадження у Полтавській області нового Державного стандарту початкової загальної освіти від Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського.
До участі в засіданні й підбитті підсумків конференції запрошено керівництво Полтавської облдержадміністрації та Полтавської обласної ради, голів постійної комісії з питань освіти, науки і культури Полтавської обласної ради та Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, а також керівника Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.
Традиційно за сумлінну працю і професійні досягнення будуть відзначені нагородами працівники освітньої галузі Полтавщини.
Контакти: приймальня Департаменту освіти і науки облдержадміністрації: 29262; відділ дошкільної та загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації: 609237, 608233.

На сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:1076
За місяць:3252
Всього:260570

Кориснi посилання