Головне меню

В Україні проходить інформаційна кампанія до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

 торгівля людьмиЗ метою підвищення рівня поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привернення уваги до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей з усього світу, які постраждали від цього злочину, у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних націй було проголошено 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.

Боротьба з торгівлею людьми визначена одним із пріоритетних напрямків діяльності Уряду України у сфері захисту прав людини та була позитивно оцінена міжнародними експертами з Ради Європи (ГРЕТА).
Полтавщина також долучилася до цієї важливої для суспільства справи. Так, облдержадміністрацією розроблено обласний план заходів щодо забезпечення взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми у Полтавській області на 2016-2017 роки, у виконанні якого бере участь і Департамент освіти і науки.
Для посилення проведення заходів з протидії торгівлі людьми пропонуємо долучитися до інформаційної кампанії та при підготовці до проведення тематичних заходів скористатися Методичними рекомендаціями щодо проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (30 липня) у закладах оздоровлення та відпочинку, розроблених Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського. А також використати відеоролики Міністерства соціальної політики України із протидії дитячому жебракуванню «Зупинимо дитяче жебракування разом!» та із проблематики торгівлі людьми всередині країни «Зупинимо торгівлю людьми разом!».

 

 

 

 

 

 

 

На сайті

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:1075
За місяць:3251
Всього:260569

Кориснi посилання