Головне меню

Шановні освітяни, батьки, учні!

 9 92 iДобігає кінця 2016-2017 навчальний рік, протягом якого педагоги докладали максимум зусиль для того, щоб школярі набули необхідних для життя знань у різних галузях, усвідомили загальнолюдські ідеали добра і справедливості.

І учням, і педагогам, і батькам – найщиріші вітання з приводу успішного закінчення навчального року!
Глибока вдячність учительству нашого краю – славному своїми професійними досягненнями. Це під вашим керівництвом обдарована молодь цього навчального року гідно представила наш край в олімпіадах, конкурсах наукових робіт, турнірах, змаганнях.
І освітянами, і батьками, і всіма, хто опікується освітою, було докладено чимало енергії й таланту для того, щоб навчальний рік був успішним.
Цього року останній дзвоник пролунає майже для 130 тисяч школярів 675 загальноосвітніх навчальних закладів Полтавщини.
Для першокласників, для яких вперше відбудеться Свято останнього дзвоника, він прозвучить бадьоро й гордо, адже вони стали вже справжніми школярами, – завзято пройшли перший рік шкільного життя.
А для семи тисяч випускників, які на порозі омріяного, але ще невідомого майбутнього й жаданого дорослого життя, він радісно і трошки щемно пролунає востаннє, підсумовуючи закінчення не тільки навчального року, а й їхнього шкільного життя.
Для всіх учнів останній підсумковий день занять у навчальному році передує радісно очікуваній події – найдовшим літнім канікулам, під час яких на них чекають табори, цікаві екскурсійні подорожі й походи, захоплюючі враження, а їх вистачить на наступний навчальний рік.
Всім – здоров’я, миру, благополуччя, впевненості і надії на краще!
Випускникам – сміливості і наполегливості у досягненні мети, наснаги, терпіння, перемог!
Учням – вдалого відпочинку і загартування влітку!
Педагогам і батькам – набратися гарного настрою, натхнення і енергії, аби зустріти наступний навчальний рік!

З повагою директор
Департаменту освіти і науки                                                                 Олена  Харченко

 

 

На сайті

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:1076
За місяць:3252
Всього:260570

Кориснi посилання