Головне меню

Проведення VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації

 anonseЗгідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1264 від 20.10.2016 року «Про проведення Всеукраїнських олімпіад та конкурсів серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації у 2016/2017 навчальному році», листом Інституту модернізації змісту освіти №2.1/10-3035 від 23.12.2016 «Про проведення Всеукраїнської олімпіади з української мови студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації у 2016/2017 н.р.» та з метою популяризації української мови, піднесення її престижу серед студентської молоді, утвердження української мови як державної з 05 по  07 квітня 2017 року на базі Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбудеться ІІІ (заключний) етап VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Проведення Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів є однією із форм популяризації української мови, об’єднання навколо рідної мови і культури, що сприяє руху у напрямку європейської інтеграції, розвитку і процвітання нашої держави. Організовує мовні змагання Всеукраїнська спілка голів української філології – громадська організація, яка сприяє розвитку мови, звичаїв та традицій незалежної України, відіграє важливу роль у патріотичному вихованні української молоді, що особливо актуальним є нині, на підйомі патріотизму і любові до України.
У роботі VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови візьмуть участь переможці обласних та регіональних олімпіад серед технічних та педагогічних коледжів України, викладачі української філології, члени організаційного комітету олімпіади. На цей захід запрошені відомі мовознавці України, представники Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти.
Урочисте відкриття олімпіади відбудеться 05 квітня о 14.00, закриття – 06 квітня о 16.30.
Організаційний комітет Полтавського юридичного коледжу проводить роботу з метою забезпечення успішного проведення олімпіади. У програму олімпіади включені мовні змагання, пізнавальні та розважальні заходи для студентів та викладачів. Учасники олімпіади та оргкомітет познайомляться з Полтавою як духовною столицею України, з її історичними та культурними пам'ятками. Програма олімпіади включає майстер-клас з ділового етикету «Діловий етикет – цінний багаж ділової людини», віртуальну подорож «Права людини: історичний аспект», фотоквест «Полтава – духовна столиця України», літературно-мистецьку композицію «Літературна Полтава», що відбудеться на базі Полтавського літературно-меморіального музею імені І.П.Котляревського за участю аматорського театру «Anastasis», концертну програму «Співаємо душею», відвідування басейну та тренажерної зали навчального закладу.
Детальну інформацію про олімпіаду читайте на сайті: http://plc.nlu.edu.ua
Організаційний комітет олімпіади

 

 

На сайті

На сайті 104 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:79
За тиждень:374
За місяць:2225
Всього:255874

Кориснi посилання