Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбудеться обласна конференція педагогічних працівників

 22 серпня 2018 року у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Полтава, проспект Першотравневий, 5) відбудеться обласна конференція педагогічних працівників «Освіта Полтавщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017/2018 навчального року та основні завдання на 2018/2019 навчальний рік» за участю керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад, ректорів закладів вищої освіти, керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, інтернатного типу, позашкільної освіти, працівників Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського. 

Продовжується Всеукраїнська акція "Потяг Єднання України Труханівська Січ"

dc39ae723682c5b446697a7417af6a9010-й Різдвяний "Агітаційний потяг" Св. Миколая курсуватиме із 8 грудня по 23 грудня зі Сходу на Захід по містам України.Організатори запрошують до участі ( лист додається ).

ОБЛАСНА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«Освіта Полтавщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2016/2017 н.р. та основні завдання на 2017/2018 н.р.»
22 cерпня 2017 року в Шишацькій обласній гімназії-інтернаті для обдарованих дітей (Полтавська область, смт. Шишаки, вул. Павлика, 34) відбудеться обласна педагогічна конференція «Освіта Полтавщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2016/2017 н.р. та основні завдання на 2017/2018 н.р.» за участю:
- керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад;
- директорів професійно-технічних навчальних закладів;
- директорів інтернатних закладів;

В Україні проходить інформаційна кампанія до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

 торгівля людьмиЗ метою підвищення рівня поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привернення уваги до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей з усього світу, які постраждали від цього злочину, у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних націй було проголошено 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.

Департамент освіти і науки запрошує на свято «Таємниці загадкового міста» до Міжнародного дня захисту дітей

 афішаДепартамент освіти і науки запрошує полтавців та гостей міста на свято «Таємниці загадкового міста» до Міжнародного дня захисту дітей.

Захід відбудеться 1 червня 2017 року на території Полтавського дендрологічного парку та військової частини А3384 (авіамістечко, м. Полтава).
Початок об 11.00 на території Полтавського дендрологічного парку.

Шановні освітяни, батьки, учні!

 9 92 iДобігає кінця 2016-2017 навчальний рік, протягом якого педагоги докладали максимум зусиль для того, щоб школярі набули необхідних для життя знань у різних галузях, усвідомили загальнолюдські ідеали добра і справедливості.

Вітаємо лауреата Премії Верховної Ради України!

vitaemo1Департамент освіти і науки, педагогічна громадськість Полтавської області щиро вітає завідувача дошкільним навчальним закладом «Теремок» м. Заводське Лохвицького району Дроб’язка Олександра Володимировича із заслуженою державною нагородою – Премією Верховної Ради України.
Вручення Премії та зустріч з народними депутатами України – членами комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, відбудеться 24 травня 2017 року в приміщенні Верховної ради.
Вітаємо Олександра Володимировича та зичимо нових досягнень на педагогічній ниві!

18 травня 2017 року – Всесвітній день вишиванки

 630 360 143262264718 травня 2017 року – традиційно третього четверга травня – у започаткований з 2006 року Всесвітній день вишиванки, українці в Україні, українська діаспора, прихильники України в усьому світі одягнуть на роботу і навчання вишиванки, чим підтвердять збереження українських цінностей, продемонструють духовну свідомість і національну єдність.

Навчально-методичний семінар «Організаційно-методичні засади реформування інтернатних закладів»

anonse17-18 травня 2017 року управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації за участі Міністерства освіти і науки на базі Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інетрнату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» буде проведено навчально-методичний семінар «Організаційно-методичні засади реформування інтернатних закладів».

Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»

DSC 0139ййй15-17 травня 2017 року відбудеться фінальний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім». До Полтави з’їдуться учасники 22 команд – переможці обласних етапів конкурсу.

В Полтавській області відбудеться Всеукраїнський семінар-практикум «Сучасні підходи до формування ключових компетентностей учнів МАН України в наукових секціях суспільно-гуманітарного напряму»

anonse16 – 18 травня 2017 року відбудеться Всеукраїнський семінар-практикум керівників, методистів наукових відділень літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства «Сучасні підходи до формування ключових компетентностей учнів МАН України в наукових секціях суспільно-гуманітарного напряму».

У Полтаві відбудеться фінальний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»

1115-17 травня 2017 року у Полтаві відбудеться фінальний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім». Колективи екологічної просвіти – одна з нетрадиційних форм екологічного виховання молоді, дійова пропаганда екологічних знань серед усіх верств населення.

Святкування Дня освіти і науки Полтавщини

 anonse25 травня 2017 року в Полтаві відбудеться святкування Дня освіти і науки Полтавщини. 

У день свята планується відкриття пам’ятника Юрію Кондратюку до 120-ї річниці його народження, проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Kondratyuk Innovations XX –XXI», виставки досягнень закладів освіти області, заключного концерту «Студентська весна» та ін.

 

Наступного навчального року учні ПТУ матимуть можливість тестуватися швидкими тестами на ВІЛ-інфекцію

gr 02.12.2016 aids 02З метою профілактики ВІЛ-інфекції та формування навичок самостійного проходження тестування серед підлітків впродовж вересня – грудня 2017 року буде проведено ряд заходів.

Після внесення відповідної пропозиції та її розгляду на Координаційній раді з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції ⁄ СНІДу та боротьби з наркоманією при Полтавській обласній державній адміністрації було розроблено та підписано План спільних заходів щодо проведення профілактики розповсюдження ВІЛ-інфекції серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Полтави.

Оголошено конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»

1492757909 att00271Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України оголошено конкурс шкільних малюнків «Я маю право!», приурочений до Дня захисту дітей. Конкурс проводиться з метою розвитку морально-етичних якостей дітей, формування у дітей і підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальної підтримки талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення молоді до соціально вагомої діяльності.

На сайті

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:45
За тиждень:766
За місяць:1842
Всього:233844

Кориснi посилання