Головне меню

Управління освітою та якість освіти у сільській місцевості

IMG 20161122 10044022 листопада 2016 року делегація освітян області в складі представників Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, директорів трьох опорних шкіл взяли участь у конференції «Управління освітою та якість освіти у сільській місцевості», яка проводилась Міністерством освіти і науки України спільно з Інститутом модернізації змісту освіти та організацією Культур Контакт Австрія.

У конференції взяли участь Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич,   Посол Австрії в Україні Ерміне Попелер, заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, керівник відділу освіти Культур Контакт Австрія Моніка Мотт, директор Департаменту шкільної статистики, аналізу та інформаційних стратегій Міністерства освіти, молоді та спорту Республіки Чехія Вацлав Елен, старший співробітник з питань освіти обласного державного агентства з адміністративних питань Східної Фінляндії Карі Лехтола.
Мета проведення заходу – обговорення актуальних питань функціонування новостворених опорних загальноосвітніх навчальних закладів України та їхній ефективний менеджмент. Семінар пропонує платформу для того, щоб дізнатися про передовий досвід Австрії, Чехії та Фінляндії в управлінні шкільною мережею і створенні нової асоціації керівників опорних шкіл в якості ключових учасників процесу реформи.
Основна мета полягає в тому, щоб підвищити якість освіти в сільській місцевості та поставити внутрішню оцінку якості освіти в центр основних обов’язків директора.
На даному етапі реформи середньої освіти, мета якої – оптимізація мережі загальноосвітніх навчальних закладів в сільській місцевості, створено опорні школи як інструмент підвищення якості та ефективності освіти.
{gallery}News2016/11/23{/gallery}

 

На сайті

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:51
За тиждень:1053
За місяць:3229
Всього:260547

Кориснi посилання