Головне меню

Відбулось засідання Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при Полтавській облдержадміністрації

Перше фото17 листопада 2016 року відбулось засідання Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при Полтавській облдержадміністрації.

Під час засідання Координаційної ради розглянули питання   щодо забезпечення первинної профілактики соціально-небезпечних хвороб  у навчальних закладах області. Зазначено, що Департамент освіти  і науки, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, міські та районні органи управління освітою,  навчальні заклади є активними учасниками реалізації обласних програм і заходів щодо здійснення первинної профілактики соціально небезпечних хвороб. Наразі понад 20 тисяч учнів старших класів із 410 загальноосвітніх навчальних закладів області охоплено навчальними профілактичними програмами. Переліченими програмами охоплено переважну більшість учнівської молоді у містах Полтава, Кременчук, Горішні Плавні, Миргород та у Машівському, Оржицькому, Полтавському та Решетилівському районах. В останні два роки знизився показник охоплення профілактичними програмами та курсами учнівської молоді у Гребінківському,  Кобеляцькому, Лохвицькому районах.
Вирішено у співпраці з неурядовими громадськими організаціями здійснити заходи щодо активізації просвітницької роботи із забезпечення первинної профілактики соціально-небезпечних хвороб та сприяти розширенню доступу до тестування на ВІЛ підлітків та молоді.
Також під час Координаційної ради обговорили питання ефективності виконання «Обласної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки», затвердили Робочий план з проведення організаційних заходів місячника, присвяченого Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.
{gallery}News2016/11/17/1{/gallery}

На сайті

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:0
За тиждень:681
За місяць:2690
Всього:247737

Кориснi посилання