Головне меню

Колегія Департаменту освіти і науки облдержадміністрації 23 червня 2016 року

IMG 820223 червня 2016  року під головуванням директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації О.В. Харченко відбулось засідання колегії Департаменту освіти і науки, на якому розглядались актуальні питання розвитку освіти,зокрема:

- Про проект перспективного плану оптимізації імережі закладів інтернатного типу Полтавської обласної ради до 2022 року;
- Про запровадження медіаосвіти у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів області;
- Про реалізацію Концепції розвитку інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах області;
- Про відповідальність керівників навчальних закладів обласного підпорядкування, професійно-технічних навчальних закладів та органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів за цільове та ефективне використання бюджетних коштів у 2015 році;
- Про схвалення навчально-методичного посібника «Екологічна абетка» та інші питання у порядку контролю.
У обговоренні питань порядку денного взяли участь працівники Департаменту освіти і науки, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського, керівники інтернатних закладів області.
У роботі колегії взяли участь заступник голови облдержадміністрації О.Є. Пругло, голова постійної комісії з питань освіти, науки та культури Полтавської обласної ради Шевчук С.М.
За підсумками розгляду питань прийняті  відповідні рішення колегії.

 

{gallery}News2016/06/19{/gallery}

 

На сайті

На сайті 103 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:1076
За місяць:3252
Всього:260570

Кориснi посилання