Головне меню

Шановні освітяни, батьки та діти!

 БезымянныйВід щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань. Ми перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису. Упродовж  цього року учні долучалися до джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони природи, скарби рідної мови та гуманістичні  цінності.

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання.
Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання. Впевнені, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.
Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.
Висловлюю глибоку вдячність вчителям за самовіддану працю, вічний неспокій, невпинний творчий пошук, педагогічну мудрість. Батькам – за батьківську турботу, взаєморозуміння і співпрацю. Бажаю Вам життєвих сил, натхнення, нових творчих звершень, а всі майбутні задуми та плани хай повняться любов’ю, красою, світлом і добром!
Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні. Зичу Вам добра  й  благополуччя, доброго здоров’я , миру і здійснення усіх мрій!

З повагою директор
Департаменту освіти і науки                                                              О.В. Харченко

 

На сайті

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:48
За тиждень:1050
За місяць:3226
Всього:260544

Кориснi посилання