Головне меню

30 липня відзначатимемо Всесвітній день протидії торгівлі людьми

c9c846dc4f7 XL

На сьогодні проблема торгівлі людьми залишається актуальною для будь-якої країни світу. Не обминула вона і Україну. Складна економічна ситуація, високий рівень безробіття, нелегальна трудова міграція, воєнні дії на частині її території, а головне, – правова необізнаність громадян – є основними умовами, що призводять до існування цього явища.


Ризики, пов’язані з торгівлею людьми: трудова експлуатація, сексуальна експлуатація, проституція та порнобізнес, примусове жебрацтво, примусове втягнення у злочинну діяльність, примусове вилучення органів; продаж дітей, сурогатне материнство, набули сьогодні глобального розмаху.
Привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно протидіяти цьому злочину – важливі напрями багатовекторної боротьби з цим ганебним явищем.
День 30 липня Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй обрала для активної повсюдної кампанії з підвищення рівня поінформованості громадян стосовно проблеми торгівлі людьми, оголосивши його Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.
Чим раніше людина буде поінформованою щодо цієї страшної загрози, тим більше у неї шансів не бути ошуканою і не потрапити до ситуацій, пов’язаних з торгівлею людьми.
Освітяни як ніхто розуміють важливість проведення інформаційно-просвітницької роботи з попередження торгівлі людьми, тому ця робота триває у закладах освіти протягом року. Дітей і молодь вчать бути обачливими, уважними, аби не потрапити в тенета спритних ділків-вербувальників.
Пам’ятаймо про небезпеку, відзначимо Всесвітній день протидії торгівлі людьми! У канікулярний час проведемо інформаційні кампанії до цього дня у закладах оздоровлення та відпочинку. Застережімо наших дітей від загрози сучасного рабства!

 

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:81
За тиждень:376
За місяць:2227
Всього:255876

Кориснi посилання