Головне меню

„Про перспективні форми дошкільної освіти в контексті дружності до дитини та економічної ефективності”

IMG-67e5524eb2f96aab4bb6d12ffa73329f-V

16 квітня 2019 року Департаментом освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації проведено інструктивно – методичну нараду з питань діяльності закладів дошкільної освіти для спеціалістів та методистів органів управління освітою міськвиконкомів, райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад.

Висвітлено питання щодо перспективних форм дошкільної освіти, які впроваджуються в межах українського законодавчого поля та здатні розширити доступ дітей до освітніх послуг, при цьому зберігати високий стандарт якості, базуючись на принципах дружності до дитини, а також бути економічно ефективними, з огляду на ресурс місцевих громад (відповідно до результатів дослідження Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні).
Розглянуто окремі питання щодо контролю та дотримання вимог законодавства за діяльністю закладів дошкільної освіти, організації харчування, охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі дошкільної освіти, здійснення заходів з попередження булінгу та випадків жорсткого поводження з дітьми в сім'ї, насильства над ними або погрози щодо їх вчинення.
У нараді взяли участь: заступник начальника управління – начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА А.В.Кушпіль, методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.Остроградського О.В.Токар, провідні фахів ці відділу матеріально - технічного забезпечення та майнових відносин комунальної установи „Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів” Полтавської обласної ради Н.В. Заєць та В.М.Тимошенко, а також підполковник поліції, начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Полтавській області – Карюк І.М.
Захід відбувся на базі Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.
Дякуємо учасникам та всім, хто долучився до організації та проведення заходу!

{gallery}News2019/04/17/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:1075
За місяць:3251
Всього:260569

Кориснi посилання