Головне меню

У Полтавській області триває процес створення інклюзивно-ресурсних центрів

JigsjnUCРозвиток інклюзивної освіти дає можливість дитині з особливими освітніми потребами проживати в сім’ї, навчатися та отримувати корекційно-розвиткові послуги за місцем проживання, а новостворені інклюзивно-ресурсні центри покликані забезпечити проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, розроблення рекомендацій щодо програми навчання відповідно до потенційних можливостей психофізичного розвитку дитини та надання їм психолого-педагогічної допомоги.

В 2018 році в області заплановано відкриття 32 інклюзивно-ресурсних центрів. На даний час сесіями міських, районних органів виконавчої влади прийнято 12 рішень щодо створення інклюзивно-ресурсних центрів. Одним із перших розпочав свою роботу Новосанжарський ІРЦ http://kolo.news/category/osvita/9503.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 р. № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр» засновниками виділено приміщення, пристосовані для дітей з особливими освітніми потребами відповідно до вимог законодавства, у тому числі державних санітарних норм і правил та державних будівельних норм. Проведено конкурси на призначення директорів та педагогічних працівників. Для оснащення інклюзивно-ресурсних центрів придбано спеціальні засоби корекції психофізичного розвитку, обладнання, дидактичний матеріал на суму близько 436 тис. грн.

 

 

На сайті

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:190
За місяць:1259
Всього:252449

Кориснi посилання