Головне меню

Шановні учні, студенти, вчителі, батьки!

11111111Наближається знакова дата – Перше вересня, День знань.

Цей день нового навчального року єднає різні покоління, бо у кожного зі школою пов’язані найяскравіші враження і переживання дитинства.
Школа з першого класу проголошує цінність і пріоритетність знань у житті людини.

У зв’язку із інтеграцією нашої країни в європейський простір національна освіта набуває нового змісту. Продовжується реформування середньої освіти, на сьогодні у Полтавській області вже створено 21 опорну школу, які є осередками нового освітнього середовища. У ході реформи чотири школи Полтавської області визначені Міністерством освіти і науки України пілотними для впровадження нового державного стандарту початкової загальної освіти у 2017-2018 навчальному році.
Цього навчального року за парти 645 загальноосвітніх навчальних закладів області сядуть 128 тис. учнів, з яких 13,5 тис. – першокласники.
Саме вони – головні учасники першовересневого свята. Хай яскравими заходами запам’ятається їм цьогорічне «Перше вересня» – найперше в житті!
Тож вітаю всіх з початком нового 2017-2018 навчального року! Бажаю натхнення, міцного здоров’я та творчих здобутків. Будьте спраглими до нових знань та відкриттів! Нехай цей рік для всіх буде вдалим і пам’ятним!

 

З повагою
директор Департаменту освіти і науки                                              Олена Харченко

 

 

 

 

На сайті

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:1011
За місяць:3187
Всього:260505

Кориснi посилання