Головне меню

Шановні освітяни, дорогі земляки!

день незалежності24 серпня в Україні відзначають головне свято державного рівня – День незалежності.

Протягом століть українці виборювали право бути єдиним вільним народом. Тисячі життів було покладено заради об’єднання земель, на яких проживали наші предки, й створення умов для збереження культурної спадщини, мови, звичаїв, обрядів та традицій. 

Мрія мільйонів українців жити в незалежній, суверенній державі здійснилася в 1991 році, а Революція Гідності 2014 року підтвердила бажання сучасної демократичної України влитися в сім’ю європейських народів.

Україна з кожним роком міцнішає, успішно долає проблеми, успадковані з минулого, мужньо реагує на виклики сьогодення. А сучасні українські герої проявляють патріотизм, героїзм, приклади високого служіння Україні, гідні подиву, захвату і наслідування підростаючим поколінням.
Ми, педагоги, як ніхто усвідомлюємо важливість національно-патріотичного виховання і спрямовуємо виховний процес так, щоб поступово і неухильно зростала громадянська самосвідомість наших дітей, а в їх серцях утверджувалась любов до Батьківщини, шанобливе ставлення до національних надбань українського народу.
Зі святом вас – Днем народження нашої держави! Нехай в ній панує мир і злагода! Зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, життєвої наснаги, нових звершень на благо України!

З повагою
директор Департаменту
освіти і науки Олена Харченко

 

 

На сайті

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:8
За тиждень:1010
За місяць:3186
Всього:260504

Кориснi посилання