Головне меню

Відбулась обласна педагогічна конференція (відео)

 DSC 017822 cерпня 2017 року в Шишацькій обласній гімназії-інтернаті для обдарованих дітей відбулась обласна педагогічна конференція «Освіта Полтавщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2016/2017 н.р. та основні завдання на 2017/2018 н.р.».
З вітальним словом до освітян звернулись голова облдержадміністрації Валерій Головко та заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей.

У своєму виступі голова облдержадміністрації Валерій Головко наголосив, що освіта є однією з пріоритетних галузей та зазначив, що завдання влади — забезпечити всіх, хто інтегрований в освітній процес, усім необхідним. Завдання вчителів та навчальних закладів — дати дитині можливість отримати якісну освіту.
Заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей зазначив, що здійснення реформ значною мірою залежить від вчителя, відтак - потрібні професіонали, які хочуть працювати і давати знання і з якими не буде потреби учням у репетиторах. Суспільство і країна очікують на зміни.
Основні завдання освітньої галузі на 2017/2018 н.р. та здобутки у минулому навчальному році у своєму виступі окреслила директор Департаменту освіти і науки Олена Харченко.
Обговоренню основного питання конференції були присвячені виступи директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка, ректора Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, голови ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV р.а. Володимира Онищенка, виконуючої обов’язки директора Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка Лесі Крупіної.
В роботі конференції взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, а також представники органів місцевої державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад, директори інтернатних, професійно-технічних навчальних закладів та обласних позашкільних центрів, голови районних (міських) комітетів профспілок працівників освіти і науки, керівники обласних освітніх установ, керівники та науковці вищих навчальних закладів, працівники Департаменту освіти і науки, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського, обласного комітету профспілки працівників освіти і науки, депутати Полтавської обласної ради, представники громадськості.
Учасники конференції долучились до перегляду фільму-звіту про роботу освітньої галузі.
Під час конференції відзначено нагородами за сумлінну працю і професійні досягнення освітян Полтавщини.

 {gallery}News2017/08/23{/gallery}

 

 

 

На сайті

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:1011
За місяць:3187
Всього:260505

Кориснi посилання