Головне меню

Зі святом весни, любові, краси – Міжнародним жіночим днем!

0 k  1246З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання пов’язане з жінкою. Без  жінки не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Жінка виступає берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі. Всі розуміють, що без жіночої  підтримки, розуміння, ініціативності та творчої думки неможливі хороші зміни в нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте полтавський край, примножуєте його успіхи і досягнення. Саме тому на нас, жінок, покладаються  великі сподівання на значний внесок у створення благодатної атмосфери творіння, в якій маємо всі працювати. Ви втілюєте материнську ласку і мудрість, ніжність і добре слово.
 Сердечно бажаю вам, наші дорогі матері, дружини, доньки та сестри нев’янучої молодості, радості та краси. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог.
Нехай сьогодні лагідне весняне сонечко зігріє своїми ніжними променями. Прекрасні і пахучі квіти зачарують своїм чарівним ароматом. Теплі посмішки і люблячі очі всіх близьких і рідних людей радують серце. А щастя, успіх і любов ідуть поруч протягом життя.

 

Директор Департамету
освіти і науки                                                                            Олена Харченко

 

На сайті

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:38
За тиждень:526
За місяць:2377
Всього:256026

Кориснi посилання