Головне меню

Знайомимося із фінським досвідом

fLg5M0llrXoДиректор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко 1 березня 2017 року взяла участь у зустрічі з директором фінської гімназії Арі Покка, президентом Міжнародної асоціації директорів, автором книги «Вищий клас. Шкільне управління по-фінськи», у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Арі Покка – виконавчий директор гімназії Шильдт (одного з найбільших навчальних закладів Фінляндії), керівник, який впливає на освітню політику, лектор, письменник, добре відомий як у Фінляндії, тик і за її межами. Протягом своєї двадцятирічної кар’єри він значною мірою вплинув на умови роботи директорів шкіл та їхню підготовку.
У ході зустрічі Арі Покка поділився з українськими освітянами власним досвідом чинного керівника школи, висловив свої погляди на проблеми і досягнення реформи освіти у Фінляндії, підготовку педагогів та керівників шкіл, вдосконалення управлінської майстерності тощо.
Зустріч організовано за сприяння Київської міської державної адміністрації, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого комітету Київської міської ради та видавництва «Ранок».
{gallery}News2017/03/03{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 144 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:0
За тиждень:88
За місяць:1157
Всього:252347

Кориснi посилання