Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

На Полтавщині підведено підсумки оздоровчої кампанії 2017 року

13102017 tittle

13 жовтня 2017 року на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» Полтавської обласної ради відбулося підсумкове розширене засідання обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Вихованці Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді відпочили у профільному оздоровчому таборі «Юний турист»

127 серпня 2017 року завершив зміну профільний оздоровчий табір «Юний турист» Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, в якому відпочило 37 вихованців центру.
Щоб кожен день у таборі був цікавим та насиченим, збагачував життя дітей яскравими враженнями, особлива увага приділялася національно-патріотичному вихованню, веденню здорового способу життя, залученню до занять туризмом та спортом.

Понад 200 дітей відпочили протягом липня у дитячому оздоровчому центрі санаторного типу «Миргородський»

DSC06605Понад 200 осіб, серед яких діти із числа тих, що проживають у Донецькій області на лінії зіткнення антитерористичної операції, багатодітних та малозабезпечених сімей Миргородського району, сиріт та позбавлених батьківського піклування із закладів інтернатного типу, а також направлені за кошти благодійного фонду «Карітас», відпочили протягом липня у дитячому оздоровчому центрі санаторного типу «Миргородський».

В обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі «Еколог» триває оздоровлення обдарованих дітей

DSC 0313Літо — чудовий час поповнити сили, зарядитися енергією та відпочити. В обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі «Еколог» триває оздоровлення дітей. Табір радо зустрів талановитих та обдарованих дітей з різних куточків Полтавської області. Це діти, які є переможцями та призерами районних, обласних, всеукраїнських конкурсів, олімпіад, проектів, відмінники навчання та юні науковці Малої академії наук.
Табір має чудові можливості для оздоровлення, відпочинку та навчання дітей. Тут дбають, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі, відчула себе творчою особистістю, збагатилась духовно і почувалась комфортно. Важливим завданням працівників табору є забезпечення дітей цікавим дозвіллям.

Робочий візит заступника голови Полтавської облдержадміністрації О.Є. Пругла та директора Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В.Харченко до ДОЦ «Миргородський»

 P109003727 липня 2017 року заступник голови Полтавської облдержадміністрації Пругло Олег Євгенович та директор Департаменту освіти і науки Харченко Олена Вікторівна з робочим візитом відвідали дитячий оздоровчий центр санаторного типу «Миргородський» Полтавської обласної ради.

О. Є. Пругло та О. В. Харченко здійснили моніторинг стану проведення робіт з будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям та тенісного корту. Разом з директором оздоровчого табору Міщенком П. І. обговорили хід будівництва.

Міжчасова та міжсвітова мандрівка до країни «Еру»

20139976 248760368973017 3776267315884255054 nКожний сезон у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Ерудит» Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка відзначається чимось особливим. У липні 2017 року 106 шукачів літніх пригод вирушили у міжчасову та міжсвітову мандрівку з місією віднайти артефакти, притаманні кожному з 12 світів 9 часових циклів. За допомогою артефактів мандрівники отримають можливість створити новий світ, у якому пануватиме злагода, взаємоповага та взаєморозуміння. 

Юні полтавці пройшли підготовку на навчально-тренувальних зборах Літньої школи радиста у м. Херсоні

DSC02909На початку липня 2017 року в м. Херсоні на базі радіостанції UR6GWZ аматорської служби радіозв’язку за планом підготовки до Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях та зі швидкісної телеграфії п’ятеро вихованців Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді разом з керівником команди Денисюком Дмитром Валерійовичем пройшли підготовку на навчально-тренувальних зборах.

Малі Олімпійські ігри у дитячому оздоровчому таборі «Горизонт»

 олімп.ігри 1Жодна зміна в дитячому оздоровчому таборі «Горизонт» не обходиться без спортивних змагань, а початком спортивного дійства завжди є урочиста лінійка відкриття Малих Олімпійських ігор. Тут загони перетворюються на команди і представляють свої назви, девізи, речівки, акробатичні фігури та спортивні танці.

Кожен день у дитячому оздоровчому таборі «Горизонт» – цікавий, веселий, плідний і яскравий!

ДОТ2 1Щодня, у структурному підрозділі Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради – ДОТ «Горизонт» – проходять різноманітні заходи, серед яких музична та танцювальна години, спортивні змагання, завдяки яким розвиваються творчі здібності та фантазія.

Представник Департаменту освіти і науки взяв участь у передачі «Батьківські збори» на радіо «Лтава»

 754855Головний спеціаліст відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Рибалко Сергій Валерійович взяв участь у передачі «Батьківські збори: Незабутній відпочинок», під час якої розповів про особливості цьогорічної оздоровчої кампанії в освітянських закладах оздоровлення та відпочинку.

Понад 34 тисячі учнів відпочили у пришкільних таборах області протягом червня 2017 року.

1Літні канікули для дітей є найулюбленішими у навчальному році. Кожна дитина чекає літа з нетерпінням, адже це час, коли можна по-справжньому відпочити. Пришкільний табір – одне із місць, де можна змістовно і корисно провести час.

Парламент ухвалив закон, який надасть можливість зберегти мережу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

 dsc 0127 26 червня 2017 року Верховною Радою України прийнято Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей та збереження мережі дитячих оздоровчих закладів”, яким внесено зміни до Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей”.

Оздоровлення дітей в таборі оздоровлення та відпочинку «Еколог» розпочато

1

1 червня 2017 року відбулося відкриття І табірної зміни в обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі «Еколог», що є структурним підрозділом Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. 

На першу зміну до табору заїхали 137 дітей. Це обдаровані й талановиті діти – призери предметних олімпіад природничого циклу, юні науковці Малої академії наук, відмінники навчання, переможці обласних та всеукраїнських масових заходів еколого-натуралістичного напрямку.

Літні відпочинкові послуги для дітей при закладах освіти

  • Постанова Державної санітарно - епідеміологічної служби України № 11 від 16.04.2014 року "Про санітарне та епідемічне забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році" | переглянути on-line
  • Наказ Міністерства освіти і науки України № 662 від 28.04.2017 року "Про  оздоровлення та відпочинку дітей " | переглянути on-line
  • Наказ Департаменту освіти і науки облдержадміністрації № 198 від 10.05.2017 року "Про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році" | переглянути on-line
  • Перспективне десятиденне меню для дітей в таборах з денним перебуванням в 2014 році | переглянути on-line
  • Методичні рекомендації щодо харчування дітей в оздоровчий період | переглянути on-line

З досвіду попередньої роботи:

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:48
За тиждень:825
За місяць:2600
Всього:204507

Кориснi посилання