Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбулось засідання колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

 image431 жовтня 2017 року під головуванням директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Харченко Олени Вікторівни відбулось засідання колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, на якому розглядались питання розвитку освітньої галузі відповідно до плану роботи колегії на 2017 рік, зокрема:

Про діяльність обласної психолого-медико-педагогічної консультації та створення ресурсного інклюзивного центру;

Про організаційно-методичний супровід учнівського самоврядування в Полтавській області;
Про проблемні питання розвитку позашкільної освіти в умовах реалізації адміністративно територіальної реформи на прикладі Глобинського району та Глобинської об´єднаної територіальної громади.
А також розглянуто питання щодо виконання Указів Президента України від 07.02.2008 р. № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування та від 19.02.2002 № 155 «Про порядок організації та здійснення контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України».
На колегії розглянуто ряд питань у порядку контролю.
У обговоренні питань порядку денного взяли участь працівники Департаменту освіти і науки, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського.
За підсумками розгляду прийняті відповідні рішення колегії.

 

 

На сайті

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:32
За тиждень:585
За місяць:1894
Всього:215388

Кориснi посилання