Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розповів про основні напрямки розвитку освітньої галузі України

Володимир-Гройсман-веде-нарадуГолова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко та заступник Полтавського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Тарашевська взяли участь у Всеукраїнській селекторній нараді, присвяченій початку нового навчального року. Захід проходив у режимі оn-line під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка та міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.
Прем’єр-міністр розповів, що з 1 січня 2017 року вчителі отримують більшу на 50% заробітну платню. І невдовзі заплановано збільшити виплати всім працівникам освітньої галузі. Також у цьому навчальному році має бути усунено проблему дефіциту підручників, адже на закупівлю навчальної літератури з державного бюджету виділено понад 328 млн. грн.

Під час наради приділили увагу і зменшенню черг у дошкільні навчальні заклади. На сьогодні у таких чергах в Україні перебуває 65 тис. дітей. Це на 13 тис. менше, ніж торік. Однак стратегічна мета держави – до 2020 року повністю позбутися черг до дитсадків.
За словами міністра освіти і науки України Лілії Гриневич для розвантаження закладів початкової освіти необхідно пришвидшити темпи будівництва нових навчальних закладів. Нині зводять 20 приміщень, де в подальшому розмістять школи. Ще 100 шкіл відібрані Урядом для впровадження нового стандарту початкової освіти в рамках реформи «Нова українська школа». Загалом, цього року на потреби освіти спрямовано майже 167 млрд. грн.
У зв’язку з цим Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко нагадав про карну відповідальність, яку несуть керівники закладів освіти за порушення цілісності будівель під час ремонтних робіт. Наголосив на недопущенні випадків руйнування будівель навчальних закладів.
Також під час селекторної наради було розглянуто перспективи розвитку професійно-технічної освіти. Урядом запропоновано налагодити співпрацю професійно-технічних навчальних закладів та підприємств. Завдяки такій взаємодії підприємці сприятимуть молоді у здобутті виробничих професії, а випускники, у свою чергу, поповнюватимуть лави компаній, які допомогли їм отримати фах.
На підтримку державної ініціативи голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, повідомив, що найближчим часом буде винесено на розгляд пропозицію щодо спрощення оподаткування для тих підприємств, які фінансують професійно-технічну освіту.

На сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:198
За місяць:1507
Всього:215001

Кориснi посилання