Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Школярі Полтавщини можуть готуватися до тестування з допомогою безкоштовного сервісу «ЗНО онлайн»

 

BVP-p 6Jj EЗ метою підготовки до тестування випускники шкіл можуть скористатись безкоштовним сервісом «ЗНО онлайн», що розроблений фахівцями Освіта.ua.  - гіперпосилання на Освіта.ua )Приміром, онлайн-сервіс містить повну базу тестів з української мови та літератури, які пропонувались абітурієнтам під час проведення основних та додаткових сесій зовнішнього незалежного оцінювання, а також під час пробних тестувань у період 2006-2015 років. Загалом банк завдань з української мови та літератури на сайті zno.osvita.ua складається з майже двох тисяч тестових завдань різної форми та складності.

 

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді дотична виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання кожного з запропонованих тестів користувачу надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується його результат у тестових балах.

Також можна відкрити повний перелік усіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, що були запропоновані учасникам тестування з часів запровадження ЗНО. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн вдасться отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

Як відомо, тест ЗНО з української мови і літератури у 2016 році складатиметься із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності та завдання з розгорнутою відповіддю. Тест містить 58 завдань, на виконання яких учасникам ЗНО буде відведено 180 хвилин.

Окрім української мови та літератури, на сайті «ЗНО онлайн» розміщені аналогічні тести й з інших предметів: математики, історії, хімії, біології, географії, іноземних мов. За посиланням, що подаємо нижче, можна приступити до виконання тестів з будь-якого предмету:

(Тести ЗНО онлайн)

 

На сайті

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:11
За тиждень:391
За місяць:3113
Всього:208707

Кориснi посилання