Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Освітяни Полтавщини обговорили проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році

Xa7m2wkJJpc26 листопада 2015 року  в залі засідань Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації відбулася робоча нарада для відповідальних за проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів.

Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації спільно з  Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського провели засідання з метою забезпечення якісної підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.10.2015 № 1108 «Про підготовку до проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».

На нараді аналізували підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році та розглянули особливості організації і проведення  ЗНО-2016. Особливу увагу зосереджено на здійсненні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед учнів, батьківської громадськості з використанням матеріалів, розміщених на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Крім цього, присутнім надали інформаційні матеріали для випускників 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів щодо пробного ЗНО.

На сайті

На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:198
За місяць:1507
Всього:215001

Кориснi посилання