Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

ВІДБУЛИСЯ 20 ОСОБИСТІ ЗМАГАННЯ ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ТУРИЗМУ І КРАЄЗНАВСТВА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ, ПРИСВЯЧЕНІ ЗУСТРІЧІ НОВОГО РОКУ «СНІЖИНКА-2017»

 21925 грудня 2016 року в лісовому масиві поблизу села Копили (Полтавський район) відбулися ювілейні 20 особисті змагання зі спортивного орієнтування «Сніжинка 2017».

Організовували та проводили захід Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді спільно з «Координаційною радою ГО учасників АТО» у Полтавські області, правлінням Полтавських клубів КСОТ «Центуріон», громадським об’єднанням «Всеукраїнська спілка ветеранів «Братерство батальйону Фенікс» на чолі з депутатом Полтавської обласної ради П.В.Вороною.
У змагання взяли участь 110 спортсменів, серед яких були вихованці гуртків ПОЦТКУМ та колишні вихованці закладу, тепер уже дорослі орієнтувальники, вихованці гуртка «Патріот» Терешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавського району, учасники АТО на Сході України.
За годину спортсмени мали подолати дистанцію «За вибором» та віднайти на місцевості кілька десятків контрольних пунктів – КП.
На змагання до дітей і дорослих завітали Дід Мороз і Снігуронька, які зустрічали учасників на «фініші», нагороджували кожного з них медалями і гостинно запрошували до «лісового» столу скуштувати українського борщу й поласувати солодощами з ароматним чаєм.
По завершенню змагань на лісовій галявині відбулося нагородження переможців і призерів грамотами наданими громадським об’єднанням «Всеукраїнська спілка ветеранів «Братерство батальйону Фенікс».

 

 

На сайті

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:11
За тиждень:391
За місяць:3113
Всього:208707

Кориснi посилання